Gizlilik Politikası

Size olan bağlılığımız

Anlaşmalarımız ve gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizliliğinizi daha iyi korumak için, çevrimiçi bilgi uygulamalarımızı ve bilgilerinizin toplanma ve kullanılma şekliyle ilgili yapabileceğiniz seçimleri açıklayan bu bildirimi sunuyoruz. Bu bildirimin kolayca bulunabilmesini sağlamak amacıyla ana sayfamızda yayımlıyor, kişisel bilgilerinizin korunması kanunlarına uyuyoruz.

Topladığımız bilgiler

Bu bildirim, Nur Asansör A.Ş’nin tüm web sitelerinde toplanan veya gönderilen tüm bilgiler için geçerlidir. Bazı sayfalarda daha fazla bilgi talep edebilir ve materyal almak için kayıt olabilirsiniz. Bu sayfalarda toplanan kişisel bilgi türleri şunlardır:

  • İsim,
  • Adres,
  • E-posta adresi,
  • Telefon numarası.

Bilgileri kullanma şeklimiz

Tarafınızca bizlere sağlanan hiçbir bilgiyi önceden onayınız olmadan dış taraflarla paylaşmayız.
Bilgi talebinde bulunurken kendiniz veya bir başkası hakkında sağladığınız bilgileri, yalnızca talep ettiğiniz bilgiyi sağlamak veya talep ettiğiniz materyalleri aktarmak için iletişim bilgileri olarak kullanırız.
Bu bilgiler başka hiçbir amaçla kullanılmaz ve farklı kişilerle paylaşılmaz.
Son olarak, bize çevrimiçi olarak sağlanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, yukarıda açıklananlarla ilgisi olmayan şekillerde asla kullanmayız veya paylaşmayız; ayrıca size bu tür ilgisiz kullanımları devre dışı bırakma veya başka bir şekilde yasaklama fırsatı da sağlamayız.

Veri güvenliğine yönelik taahhüdümüz

Yetkisiz erişimi önlemek, veri doğruluğunu korumak ve bilgilerin doğru kullanımını sağlamak amacıyla, çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri korumak ve güvenliğini sağlamak amacıyla uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürleri uygulamaya koyduk.

Çocukların gizliliğine olan bağlılığımız

Gençlerin mahremiyetinin korunması özellikle önemlidir. Bu nedenle, web sitemizde 13 yaşın altında olduğunu bildiğimiz kişilerden hiçbir zaman bilgi toplamayız veya saklamayız ve web sitemizin hiçbir kısmı 13 yaşın altındaki kişilerin ilgisini çekecek şekilde yapılandırılmamıştır.

Bilgilerinize nasıl erişebilir veya düzeltebilirsiniz?

Çevrimiçi olarak topladığımız ve muhafaza ettiğimiz kişisel olarak tanımlanabilir tüm bilgilerinize, bize [email protected] adresine bir e-posta göndererek ve bunu talep ederek erişebilirsiniz.
Bize, hatayı güvenilir bir şekilde gösteren bir talep göndererek, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizdeki gerçek hataları düzeltebilirsiniz.
Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak amacıyla, erişim izni vermeden veya düzeltme yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için de makul adımlar atacağız.

Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bu gizlilik politikalarıyla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen bize [email protected] adresinden bir e-posta gönderin. Size en kısa sürede mutlaka geri dönülecektir.

Bizi Arayın: +90 (282) 747 6188

Hemen Arayın Hemen Arayın